banner

Machining CNC Pjesë Prototyping shpejtë

Machining CNC Pjesë Prototyping shpejtë

Emri i produktit: Pjesë të prototipizimit të shpejtë të përpunimit CNC

Materiali: Alumini 6061

Zbatimi: Modeli

Trajtimi sipërfaqësor: OEM

Certifikimi: ISO9001: 2015

Formati i vizatimit: STP

Pjesë të kthyera CNC prej çeliku të pandryshkshëm, Pjesë të pajisjes elektromekanike të frezimit CNC, prototip i përpunimit të CNC 


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Në mënyrë që të kënaqim kënaqësinë e lartë të klientëve tanë, ne tani kemi një forcë të fuqishme punëtore për të ofruar ndihmë maksimale të përgjithshme, përfshirë promovimin, shitjet totale, planifikimin, krijimin, kontrollin e cilësisë së lartë, paketimin, magazinimin dhe logjistikën, pjesët metalike me precizion të çmimit të zbritur Shërbimi CNC Shërbimi CNC Prototipi.

Çmim zbritës Metal prototipi Cnc, pjesë plastike Abs. Ne kemi qenë gjithmonë partneri juaj i besueshëm në tregun ndërkombëtar të projekteve tona. Fokusi ynë në ofrimin e shërbimeve për klientët tanë është një faktor kryesor në forcimin e marrëdhënieve tona afatgjata. Furnizimi i vazhdueshëm i produkteve me cilësi të lartë i kombinuar me shërbime cilësore të para-shitjeve dhe pas shitjeve siguron një avantazh të fortë konkurrues në një treg gjithnjë e më global.

Anebon CNC machining 200421-1

 

Kapaciteti i përpunimit

Gama e përpunimit të kthesës CNC

φ1mm ~ 450mm x 1000mm

Diapazoni i makinerisë CNC

800 mm x 1500 mm x 700 mm

Gama e përpunimit të vulosjes CNC

1.2mx 0.72m (pesha maksimale: 320T)

Diapazoni i përpunimit me lazer

800 mm x 600 mm (Tolerancë: ≤ ± 0,01)

 Emri i produktit 

Efikasitet i lartë Pjesë metalike të shtypura me prototip të shpejtë të personalizuar me SLM

 Trajtim sipërfaqësor

Anodizimi, pastrimi i furçave, nikelimi, zinkimi, galvanizimi, lustrimi, nxirja, veshja me pluhur, zmerilimi me rërë, shënimi me lazer, etj.

Materiale

 Çelik inox  SS201,301, 304, 316, 17-4PH, SS303, SS304, SS316, etj.
 Çeliku  Q235, 20 #, 45 #, 40cr, 416 Hekur inox, etj.
 Tunxh  H59, H68, H80, H90
 Bronx  C51000, C52100, C54400, etj.
Alumini Seritë 5000, Seritë 6000, Seritë 7000, etj.
Plastike ABS, PC, POM, Delrin, Najlon, Teflon, PP, etj.
Instrumenti i zbulimit CMM, Projeksion, Calipers, Mikro caliper, Thread Micro caliper, Matës kunji, Matës Caliper, Matës kalimi, etj.

Paketat

Paketimi Mbrojtës Standard i Eksportit, i përshtatshëm për transport të ndryshëm; Ose të personalizuar sipas kërkesës së klientit.

Formati CAD

IGES, STEP, AutoCAD, Solidworks, STL, PTC Creo, DWG, PDF, etj.

 

Pjesë të përpunuara nga alumini

cnc bronzi pjesë të kthyera

Prototipi i përpunimit të CNC

Përpunimi i aluminit

Gisht bronzi

Pjesë përpunimi precize CNC

Pjesët e përpunimit të aluminit

Pjesë të kthyera prej bronzi

Përpunimi i prototipit Cnc


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni