banderolë

Fabrikim i fletëve me precizion me porosi

Fabrikim i fletëve me precizion me porosi

Modeli Nr.: Ane-S31e
Certifikimi: CE, RoHS, ISO9001
I personalizuar: I personalizuar
Saktësia: +/- 0,05-0,1 mm
Trashësia e përkuljes: 10 mm
Paketa: Kuti ose Kartoni prej druri


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Jo vetëm që do të bëjmë çmos për të ofruar zgjidhje të shkëlqyera për pothuajse çdo konsumator, por jemi gjithmonë të gatshëm të pranojmë çdo sugjerim nga konsumatorët tanë në lidhje mealumini i stampuar me porosi, metal i hidroformuar, stampime të tërhequra thellëpër certifikatat ISO.

Stampim Metal Anebon 200425-1

Alumini i stampuar me certifikatë ISO, pjesë stampimi të tërhequra thellë, metal i hidroformuar, ne kemi menaxherë me përvojë, dizajnerë krijues, inxhinierë me përvojë dhe punëtorë të kualifikuar.Nëpërmjet përpjekjeve të të gjithë punonjësve në 10 vitet e fundit, kompania jonë është bërë gjithnjë e më e fortë.Ne ndjekim gjithmonë parimin "klienti i pari".Ne gjithashtu përmbushim të gjitha kontratat në çdo kohë, kështu që kemi një reputacion dhe besim të shkëlqyer midis klientëve tanë.

Aplikacion:Makinë për riciklimin e metaleve, Makineri për prerjen e metaleve, Makineri për drejtimin e metaleve, Makineri për tjerrjen e metaleve, pjesë të makinerive të përpunimit të metaleve, Makineri falsifikuese të metaleve, Makineri për gdhendjen e metaleve, Makineri për tërheqjen e metaleve, Makineri për veshjen e metaleve, Makineri për hedhjen e metaleve

Punishtja e stampimit

Torno kthese me CNC

Stampim i tërhequr thellë

Pjesë të derdhjes së zinkut

Operacionet e tornimit me CNC

Pjesë llamarine

 

Insert rrotullues CNC

Pjesë për fabrikim metalik

Derdhja e zinkut

dhomë paketimi
paketim anebon 02

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni