banner

Pjesë mulliri CNC

 • CNC Aluminium Alloy Mechanical Milling Component

  Përbërësi mekanik i frezimit të aliazhit të aluminit CNC

  Emri i produktit: Komponenti i mullirit mekanik, aliazh alumini CNC

  Toleranca: +/- 0.005 mm —— + / - 0,02 mm

  Certifikimi: RoHS, ISO9001

  Zbatimi: Automjet, pajisje mjekësore, pajisje elektrike, etj

  Metoda e Transportit: Nga Deti, nga Ajri, nga UPS, DHL, FedEx, EMS

 • One Stop CNC Metal Milling Parts

  Pjesët mulliri metalike me një ndalesë CNC

  Materiali : Alumini

  Tolerancë : 0,005-0,01 mm

  Sasia : 1000 copë

  Sipërfaqja. E personalizuar

 • CNC Milling Carbon Fiber Parts

  Pjesët me fibra karboni mulliri CNC

  Madhësia: Sipas vizatimit
  Shërbimi: OEM / ODM
  Shembull: Urdhri i Shembullit Mund të Pranohet
  Emri i produktit: Shërbimi CNC me fibra karboni
  Opsionet standarde të trashësisë së pllakës së fibrave të karbonit: 0.5 mm, 1.0 mm, 1.5 mm, 2.0 mm

 • Anodized Precision Milling Parts

  Pjesët e mullirit me precizion të anodizuar

  Emri: Machining Machinery Parts Plastike

  Certifikata: ISO SGS ROHS

  Tolerancë: deri në 00 0.002 mm

  Sasia minimale e porosisë: 100

  Aksesorë tunxhi kthyes CNC, Pjesë çeliku precize mulliri CNC, Pjesë e përpunuar me CNC

 • DIY CNC Milling Aluminum

  DIY CNC mulliri alumini

  Ne do të bëjmë çmos që të punojmë shumë për të përshpejtuar pozicionin tonë në kompanitë kryesore dhe të teknologjisë së lartë në botë dhe për të përshpejtuar shpërndarjen e shpejtë të pjesëve të këmbimit të makinerive të përpunimit të personalizuara 3/4/5 Aixs Cnc. Prototipimi i shpejtë i pjesëve të aluminit të anodizuar, mulliri me cnc

 • Cnc Aluminum Milling

  Mulliri i aluminit CNC

  Anebon siguron pjesë të miluara me precizion të lartë për aplikime kritike në tregjet mjekësore, hapësinore dhe industriale etj. Ne shquhemi për komponentët komplekse gjeometrikisht që kërkojnë toleranca shumë të ngushta.

  Mulli 4 bosht CNC / Mulliri bosht / Pjesët bluarëse CNC / Produktet bluarëse CNC / Shërbimi bluarës CNC / Mulliri me precizion CNC

 • Custom CNC Milling Remote Control Shell

  Kontrolli i telekomandës së frezimit me porosi CNC

  Kompania jonë është e specializuar në prodhimin e të gjitha llojeve të produkteve hardware CNC mulliri: të tilla si zorrë metalike shasi (shasi); të gjitha llojet e mbështjellësve të pajisjeve; çelik inox zorrë e telefonit celular produkte prej alumini shell vizatim të thellë; radiator (lavaman për ngrohje); copëza; guaskë

 • Metal Milling Precision Parts

  Pjesët precize të mullirit të metaleve

  Materiali: Metal

  Certifikata: ROHS, FCC, CE etj.

  Paketimi: Kuti kartoni

  MOQ: 100 copë

  Pjesa e përpunimit të cnc, Pjesët e pajisjes frezuese CNC, Pjesët precize të kthyera CNC

 • Milling Anodized Blue Parts

  Mulliri i pjesëve blu të anodizuara

  Materiali: Alumini

  Sipërfaqja: Anodizimi

  Kohëzgjatja: e personalizuar

  Dorëzimi: DHL / UPS / Fedex

  Pagesa: T / T

  Aksesorë mulliri CNC ining Makineri CNC Pjesë të Vogla. Tunxh kthyes CNC

 • Milling Electronic Equipment Appearance Parts

  Pjesët e paraqitjes së pajisjeve elektronike mulliri

  Vendi i Origjinës: Guangdong, China

  Emri i markës: Me porosi

  Materiali: Alumini

  Shënimi i sipërfaqes: Shënimi me lazer

  MOQ: 20 copë

  Tolerancë: 0.002 mm

  proceset e përpunimit të cnc, pjesët çeliku mulliri CNC, pjesët metalike kthyese CNC

 • Cnc Precision Milling Camera Lens Parts

  Pjesët e lenteve të kamerës me prerje precize

  Pjesët themelore të shtratit mulliri quhen pjesë të mëdha të makinave frezuese, zakonisht referohen si shtrati, baza, kolona, ​​trau, rrëshqitja, tavolina etj. Shtë themeli dhe korniza e të gjithë makinës bluarëse. Pjesët e tjera të makinës bluarëse janë fiksuar në bazë ose lëvizen në shinat e saj gjatë punës.
  Diapazoni i procesit: Përpunimi CNC, bluarja CNC, kthimi CNC, vulosja CNC dhe hedhja e vdesit.

 • Precision Aluminum CNC Milling Parts

  Pjesë mulliri CNC alumini precize

  Emri i markës: Anebon

  Certifikimi: CE, ISO 9001: 2015

  Vendi i Origjinës: Dongguan, KINA

  Sasia minimale e porosisë: E pranueshme

  Procesi: Shërbimi CNC mulliri

  Cmimi: i diskutueshem

  Detajet e Paketimit: Shkumë + Çanta Polifonike + Paleta druri

  Komponentët e frezimit CNC Accessories Aksesorët automobilë të kthyer me CNC. Pjesët automatike të frezimit CNC

1234 Tjetra> >> Faqja 1/4