banderolë

Pjesë të përpunimit CNC

 • 5 Aksi Machining

  5 Aksi Machining

  5 Axis Machining Parts për pjesë Motors

  Ne jemi të specializuar në procesin e përpunimit CNC, bluarjen dhe tornimin me CNC.

  Dhe ne mund të personalizojmë çdo produkt që dëshironi.

  Përpunim me 4 boshte/ Cnc me 5 boshte/ Përpunim me 5 akse/ Përbërës Cnc/ Komponent CNC/ Përpunim me porosi cnc/ Aksesorë makine cnc/ Pjesë Cnc/ Shërbime për Përpunim CNC/ Përpunim me saktësi cnc/ Shërbimi CNC/ Pjesë të përpunuara

 • Komponentët CNC

  Komponentët CNC

  Përdorimi: Të gjitha llojet e makinave, makinerive, pajisje shtëpiake, produkte elektronike, pajisje elektrike, artikuj shkrimi, kompjuterë, ndërprerës të energjisë, çelësa në miniaturë, arkitekturë, mallra dhe pajisje A/V, kallëpe harduerike dhe plastike, pajisje sportive dhe dhurata

  Fjalët: përpunim me saktësi cnc / shërbim cnc / pjesë të përpunuara / përpunim / prodhim cnc

 • Përpunimi CNC i Prototipimit të Shpejtë të Pjesëve

  Përpunimi CNC i Prototipimit të Shpejtë të Pjesëve

  Emri i produktit: CNC Machining Fast Prototyping Parts

  Materiali: Alumini 6061

  Aplikimi: Model

  Trajtimi i sipërfaqes: OEM

  Certifikimi: ISO9001:2015

  Formati i vizatimit: STP

  Pjesët e kthimit CNC prej çeliku të pandryshkshëm, pjesët e pajisjes elektromekanike të bluarjes CNC, prototipizim i përpunimit cnc

 • Makineri përpunimi i pjesëve plastike

  Makineri përpunimi i pjesëve plastike

  Materiali: Peek, Polistireni, ABS

  Ngjyra: E bardhë

  Diametri i jashtëm (mm): 5 mm deri në 60 mm

  Pesha: 25 gram deri në 250 gram

  Aksesorë për përpunimin cnc, pjesë të guaskës së telefonit të bluar me CNC, pjesë çeliku inox me precizion me kthesë CNC

 • Përpunimi me Cnc Titanium

  Përpunimi me Cnc Titanium

  Materiali: Aliazh titani

  Procesi i prodhimit: Përpunimi me CNC me 4 boshte

  Toleranca e përpunimit: 0,008 – 0,05 mm

  Aplikimi: Pajisje mjekësore

 • Këllëf alumini për Mini Altoparlantësh CNC

  Këllëf alumini për Mini Altoparlantësh CNC

  Emri i markës: Anebon

  Pjesët Nr: Ane- Altoparlanti 107

  Certifikimi: ISO ROHS SGS

  Vendi i origjinës: Dongguan, Chin

  Shërbimi i Prototipeve të Përpunimit Cnc, Titani për Thërrim Cnc, procesi i kthimit të metaleve

 • Përpunimi me 5 bosht Cnc

  Përpunimi me 5 bosht Cnc

  Ngjyra: e anodizuar

  Prototipi: E pranueshme

  Shembulli: Në dispozicion

  Aplikimi: Elektronik, automobilistik, mjekësor, detar, hapësinor, etj

  Fjala kyçe: Cnc me 4 boshte/ Përpunim me 4 boshte/ Cnc me 5 boshte/ Përpunim me 5 boshte/ Përbërës CNC/ Komponent CNC/ Përpunim me porosi cnc

 • Shërbimi OEM i përpunuar me CNC

  Shërbimi OEM i përpunuar me CNC

  Emri i pjesëve: Shërbimi OEM i përpunuar me CNC

  Marka: Anebon

  Materiali: Alumini

  Procesi: Shërbimi i përpunimit CNC

  Pjesë auto alumini rrotulluese CNC, pjesë precize për bluarje CNC, shërbim prototipi i përpunimit cnc

 • Lidhës bronzi i përpunimit CNC

  Lidhës bronzi i përpunimit CNC

  Materiali: Tunxh

  Saktësia: 0,005-0,01mm

  MOQ: 2000 copë/muaj

  Sipërfaqja: Me porosi

  Aplikimi: Lidhës

 • Përpunimi i pjesëve të kamerës precize

  Përpunimi i pjesëve të kamerës precize

  Emri i artikullit: Machining Precision Camera Parts

  Materiali: Alumini

  Trajtimi sipërfaqësor: E zezë e anodizuar

  Kushtet e pagesës: T/T

  Përpunim me CNC në Kinë, pajisje shtesë të bluarjes me CNC, komponentë motorikë të kthyer me CNC

 • Aksesorë automobilistikë të përpunimit CNC

  Aksesorë automobilistikë të përpunimit CNC

  Emri i artikullit: Aksesorë automobilistikë të përpunimit CNC

  Materiali: Alumini

  Trajtimi sipërfaqësor: i anodizuar

  Kushtet e pagesës: T/T

  Përpunim me CNC në Kinë, pajisje shtesë të bluarjes me CNC, komponentë motorikë të kthyer me CNC

 • Pjesa e përpunimit preciz

  Pjesa e përpunimit preciz

  1. Emri i produktit: Makinë torno me aliazh alumini me saktësi të personalizuar CNC Pjesë për amortizues të automobilave

  2. Materiali: alumini, çeliku, bronzi, plastika, çeliku i karbonit, najloni, PP