banderolë

Produktet

 • 5 Aksi Machining

  5 Aksi Machining

  5 Axis Machining Parts për pjesë Motors

  Ne jemi të specializuar në procesin e përpunimit CNC, bluarjen dhe tornimin me CNC.

  Dhe ne mund të personalizojmë çdo produkt që dëshironi.

  Përpunim me 4 boshte/ Cnc me 5 boshte/ Përpunim me 5 akse/ Përbërës Cnc/ Komponent CNC/ Përpunim me porosi cnc/ Aksesorë makine cnc/ Pjesë Cnc/ Shërbime për Përpunimin CNC/ Përpunim me saktësi cnc/ Shërbimi CNC/ Pjesë të përpunuara

 • Komponentët CNC

  Komponentët CNC

  Përdorimi: Të gjitha llojet e makinave, makinerive, pajisje shtëpiake, produkte elektronike, pajisje elektrike, artikuj shkrimi, kompjuterë, ndërprerës të energjisë, çelësa në miniaturë, arkitekturë, mallra dhe pajisje A/V, kallëpe harduerike dhe plastike, pajisje sportive dhe dhurata

  Fjalët: përpunim me saktësi cnc / shërbim cnc / pjesë të përpunuara / përpunim / prodhim cnc

 • Pjesë metalike të kthyera

  Pjesë metalike të kthyera

  Anebon furnizon pjesë bluarjeje me precizion të lartë për aplikime kritike në tregjet mjekësore, të hapësirës ajrore dhe industriale.Ne jemi të specializuar në pjesët gjeometrikisht komplekse dhe kërkojmë toleranca shumë të ngushta.

  Komponentët e tornosë CNC/ Pjesët e tornosë CNC/ Procesi i tornosë CNC/ Shërbimet e tornosë CNC

 • Përpunimi CNC i Prototipimit të Shpejtë të Pjesëve

  Përpunimi CNC i Prototipimit të Shpejtë të Pjesëve

  Emri i produktit: CNC Machining Fast Prototyping Parts

  Materiali: Alumini 6061

  Aplikimi: Model

  Trajtimi i sipërfaqes: OEM

  Certifikimi: ISO9001:2015

  Formati i vizatimit: STP

  Pjesët e kthimit CNC prej çeliku të pandryshkshëm, pjesët e pajisjes elektromekanike të bluarjes CNC, prototipizim i përpunimit cnc

 • Bosht rrotullues preciz Cnc

  Bosht rrotullues preciz Cnc

  Prerja efikase është një projekt sistematik.Me zgjedhjen e makinerive dhe pajisjeve përpunuese me kushte të mira teknike, fuqi dhe ngurtësi të mjaftueshme, mund të përmirësohet ngurtësia e të gjithë sistemit të prerjes, të përmirësohen kushtet e prerjes dhe të shmanget ose zvogëlohet deformimi i pjesëve.

 • Komponenti mekanik i bluarjes me aliazh alumini CNC

  Komponenti mekanik i bluarjes me aliazh alumini CNC

  Emri i produktit: Komponenti mekanik i bluarjes me aliazh alumini CNC

  Toleranca: +/-0,005mm——+/-0,02mm

  Certifikimi: RoHS, ISO9001

  Aplikimi: Automobil, pajisje mjekësore, pajisje elektrike, etj

  Mënyra e Transportit: Me det, me ajër, me UPS, DHL, FedEx, EMS

 • Pjesë për bluarje metalike CNC me një ndalesë

  Pjesë për bluarje metalike CNC me një ndalesë

  Materiali: Alumini

  Toleranca: 0,005-0,01 mm

  Sasia: 1000 copë

  Sipërfaqja: E personalizuar

 • Makineri përpunimi i pjesëve plastike

  Makineri përpunimi i pjesëve plastike

  Materiali: Peek, Polistireni, ABS

  Ngjyra: E bardhë

  Diametri i jashtëm (mm): 5 mm deri në 60 mm

  Pesha: 25 gram deri në 250 gram

  Aksesorë për përpunimin cnc, pjesë të guaskës së telefonit të bluar me CNC, pjesë çeliku inox me precizion me kthesë CNC

 • Pjesë me fibër karboni për bluarje CNC

  Pjesë me fibër karboni për bluarje CNC

  Madhësia: Sipas vizatimit
  Shërbimi: OEM/ODM
  Shembull: Urdhri i mostrës mund të pranohet
  Emri i produktit: Shërbimi Cnc i Fibrave të Karbonit
  Opsionet standarde të trashësisë së pllakave me fibër karboni: 0,5 mm, 1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm

 • Pjesë për bluarje precize të anodizuara

  Pjesë për bluarje precize të anodizuara

  Emri: Machining Machinary Plastic Parts

  Certifikata: ISO SGS ROHS

  Toleranca: deri në ± 0.002 mm

  Sasia minimale e porosisë: 100

  Aksesorë tunxhi rrotullues CNC, pjesë çeliku precize të prerjes CNC, pjesë e përpunuar me CNC

 • Përpunimi me Cnc Titanium

  Përpunimi me Cnc Titanium

  Materiali: Aliazh titani

  Procesi i prodhimit: Përpunimi me CNC me 4 boshte

  Toleranca e përpunimit: 0,008 – 0,05 mm

  Aplikimi: Pajisje mjekësore

 • Sherbime Cnc Alumini

  Sherbime Cnc Alumini

  Përshkrim:

  1. Emri i pjesës: OEM ODM CNC Përpunimi i Përpunimit Precision Kthyes aliazh alumini Pjesë të anodizuara

  2.Material për përpunim: alumin, çelik inox, çelik karboni, tunxh

  3. Saktësia: 0.010-0.002mm

  Pjesa e tornos CNC/ Produktet e tornosë CNC/ Shërbimet e tornosë CNC/ Pjesa rrotulluese/ Prerja CNC/ Komponentët e tornosë CNC