banner

Na kontaktoni

Adresë

Fabrika: Parku Industrial Rongtong, Rruga Industriale Wulian, Qyteti Fenggang, Dongguan, Kinë.

Zyrë :NR.904, Ndërtesa Ndërkombëtare Xingguang, Qyteti Huangjiang, Dongguan, Kinë

Posta elektronike

Telefoni

+ 86-769-89802722

 + 86-13509836707

Orët

E hënë-e shtunë: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E diela: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni