банер

Производи

 • Обработка на 5 оски

  Обработка на 5 оски

  Делови за обработка на 5 оски за делови за мотори

  Ние сме специјализирани за процес на CNC обработка, CNC мелење и процес на вртење.

  И ние можеме да ги приспособиме сите производи што ги сакате.

  Машинска обработка со 4 оски/ cnc со 5 оски/ обработка со 5 оски/ cnc компоненти/ cnc компонента/ cnc прилагодена обработка/ додатоци за Cnc машина/ делови за Cnc/ услуги за обработка на cnc/ прецизна обработка на cnc/ сервис за Cnc / машински делови

 • CNC компоненти

  CNC компоненти

  Употреба: Сите видови автомобили, машини, апарати за домаќинство, електронски производи, електричен апарат, канцелариски материјал, компјутери, прекинувачи за напојување, минијатурни прекинувачи, архитектура, стока и A/V опрема, хардверски и пластични калапи, спортска опрема и подароци

  Зборови: cnc прецизна обработка / cnc сервис / машински делови / машинска обработка / производство на cnc

 • Свртени метални делови

  Свртени метални делови

  Anebon обезбедува високопрецизни делови за мелење за критични апликации на медицинскиот, воздушниот и индустрискиот пазар.Ние сме специјализирани за геометриски сложени делови и бараме многу тесни толеранции.

  Компоненти за струг со ЦПУ/ делови за струг со ЦПУ/ Процес на струг со ЦПУ/ Услуги за струг со ЦПУ

 • CNC Обработка Брзо Прототипирање на делови

  CNC Обработка Брзо Прототипирање на делови

  Име на производ: ЦПУ обработка на делови за брзо прототипирање

  Материјал: Алуминиум 6061

  Примена: Модел

  Површинска обработка: OEM

  Сертификација: ISO9001:2015

  Формат на цртање: STP

  ЦПУ вртење делови од нерѓосувачки челик, делови за електромеханички уред за глодање со CNC, прототипови за обработка на CNC

 • Прецизно вратило за вртење со Cnc

  Прецизно вратило за вртење со Cnc

  Ефикасното сечење е систематски проект.Со избирање на машински алати и опрема за обработка со добри технички услови, доволна моќност и крутост, може да се подобри цврстината на целиот систем за сечење, да се подобрат условите за сечење и да се избегне или намали деформацијата на деловите.

 • CNC Механичка компонента за глодање од алуминиумска легура

  CNC Механичка компонента за глодање од алуминиумска легура

  Име на производ: CNC Механичка компонента за глодање од легура на алуминиум

  Толеранција: +/-0,005mm——+/-0,02mm

  Сертификација: RoHS, ISO9001

  Апликација: автомобил, медицинска опрема, електричен апарат, итн

  Начин на испорака: по море, по воздушен пат, со UPS, DHL, FedEx, EMS

 • Едношалтерски ЦПУ делови за глодање на метал

  Едношалтерски ЦПУ делови за глодање на метал

  Материјал: Алуминиум

  Толеранција: 0,005-0,01 мм

  Количина: 1000 парчиња

  Површина: Прилагодено

 • Машински машини за пластични делови

  Машински машини за пластични делови

  Материјал: Peek, полистирен, ABS

  Боја: Бела

  Надворешен дијаметар (mm): 5mm до 60mm

  Тежина: 25 грама до 250 грама

  CNC додатоци за обработка, CNC бланширани делови за телефонски школки, CNC делови за прецизно вртење од не'рѓосувачки челик

 • ЦПУ глодање делови од јаглеродни влакна

  ЦПУ глодање делови од јаглеродни влакна

  Големина: Според цртежот
  Услуга: OEM/ODM
  Примерок: Нарачката за примерок може да се прифати
  Име на производ: Служба за Cnc од јаглеродни влакна
  Стандардна дебелина на плочата од јаглеродни влакна: 0,5 mm, 1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm

 • Елоксирани делови за прецизно глодање

  Елоксирани делови за прецизно глодање

  Име: Обработка на машински пластични делови

  Сертификат: ISO SGS ROHS

  Толеранција: до ± 0,002 mm

  Минимална количина на нарачка: 100

  Додатоци од месинг за вртење со CNC, прецизни челични делови за глодање со CNC, делови обработени со CNC

 • Титаниум Cnc Обработка

  Титаниум Cnc Обработка

  Материјал: легура на титаниум

  Процес на производство: CNC обработка со 4 оски

  Толеранција на обработка: 0,008 – 0,05 mm

  Апликација: Медицинска опрема

 • Алуминиумски Cnc услуги

  Алуминиумски Cnc услуги

  Опис:

  1. Име на дел: OEM ODM CNC прецизна обработка на алуминиумска легура Делови од елоксирана

  2. Материјал за обработка: алуминиум, нерѓосувачки челик, јаглероден челик, месинг

  3.Прецизност: 0,010-0,002мм

  Дел за струг со ЦПУ/ производи за струг со ЦПУ/ Услуги за струг со ЦПУ/ Дел за вртење/ ЦПУ сечење/ ЦПУ компоненти за струг

123456Следно >>> Страница 1/15