banner

Приклучок за месинг за обработка на ЦПУ

Приклучок за месинг за обработка на ЦПУ

Материјал: месинг

Прецизност: 0,005-0,01мм

MOQ: 2000 парчиња / месец

Површина: обичај

Апликација: Конектор


Детали за производот

Ознаки на производот

Ние обезбедуваме прецизни услуги како што се машинска обработка, вртење, досадно и дупчење. Ние обезбедуваме производство на повеќе од 500 парчиња користејќи машини за напредна технологија како што се CNC струг, VMC, итн. Ние користиме висококвалитетно железо и други суровини во производството за да обезбедиме развој на цврста и издржливост. Обезбедуваме целосно задоволство на клиентите нудејќи им најквалитетни работни места по пристапни цени.

Anebon Company 200413-1

Предности на нашиот приклучок за месинг за обработка на ЦПУ

- Точни димензии, висока прецизност и цврста толеранција
- Високо издржлив и флексибилен за да помогне во работата на електричниот мотор
- Професионална услуга за дизајн и инженерство на ЦПУ
- Конкурентни цени на делови од не'рѓосувачки челик ЦПУ и кратко време на траење

Anebon Samples..
Машински делови Кина операции за обработка на cnc производи за мелење cnc
cnc машински услуги книги за обработка на cnc Центар за мелење со 5 оски
услуга за обработка на cnc Книги за машинска обработка на CNC компанија за мелење cnc
Coordinate Measuring Machine-2
Anebon

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја