banner

Контактирајте не

Адреса

Фабрика : Индустриски парк Ронгтонг, индустриски пат Вулијан, град Фенганг, Донггуан, Кина.

КанцеларијаБР.904, Меѓународна зграда Ксингуанг, град Хуанџијанг, Донггуан, Кина

Телефон

+ 86-769-89802722

 + 86-13509836707

Часови

Понеделник-сабота: од 9 до 18 часот

Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја