banderolë

CNC Turning Peek Pjesë

CNC Turning Peek Pjesë

Vendi i origjinës: Dongguan, Kinë
Numri i modelit: pjesë me porosi
Emri i markës: Anebon
Aftësia e furnizimit: 500 njësi/njësi në javë
Detajet e paketimit: Paketimi: 1. çanta me polibag 2. Pambuk perla 3. Kuti kartoni ose sipas kërkesave të konsumatorit
Sasia minimale e porosisë: >=3 Njësi
Cmimi: i diskutueshem
Certifikimi: ISO9001:2015
Kushtet e pagesës: L/C, T/T
Koha e dorëzimit: 10-15 ditë pune


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Ne gjithmonë besojmë se cilësia e një personi përcakton cilësinë e produktit, detajet përcaktojnë cilësinë e produktit dhe shpirti i vërtetë, efikas dhe inovativ i ekipit të OEM / ODMPjesë për shikimdhe pjesë të kthyera prej alumini të anodizuar 6061 Cnc, duhet të vendosni specifikimet tuaja.

Makina b

Furnizoni pjesë të kthyera OEM / ODM Cnc, pjesë të kthyera nga alumini dhe Cnc, me mbështetjen e profesionistëve tanë me përvojë, ne prodhojmë dhe furnizojmë produkte të cilësisë më të lartë.Këto janë teste cilësie në një sërë rastesh për të siguruar që klientit t'i sigurohet vetëm një gamë e përsosur, dhe ne gjithashtu e personalizojmë grupin për të përmbushur kërkesat e klientit.

PEEK përdoret gjerësisht për:

Komponentët e makinerive gjysmëpërçuese
Pjesë të hapësirës ajrore
Tufa, kushineta, vula dhe
unaza rezervë
Komponentët e pompës dhe valvulave
Dorezat e shkopit me vakum
Lidhës elektrike me vrima poshtë
Pjesë të instrumenteve mjekësore
Komponentët e makinerive të përpunimit të ushqimit

Anebon CNC Mulliri Pjesë 200411-5
Artikulli Përpunimi me CNC pjesë PEEK
Materiali PEEK PAI Najlon, mc najlon, POM, ABS, PU, ​​PP, PE, PTFE, UHMW, PE, HDPE, LDPE, PVC, etj.
Ngjyrë E zezë, e bardhë, e kuqe, jeshile, transparente ose çdo ngjyrë sipas kodit Pantone
Madhësia Sipas kërkesave të klientit
Toleranca ±0,01 mm
Koha e udhëheqjes 15-20 ditë pas konfirmimit të porosisë ose sipas kërkesës tuaj
Teknologjia Përpunimi me CNC, tornimi, bluarja
Aplikacion Automobilistikë, Pajisje mekanike, Ndërtimtari, Pajisje shtëpiake, Aviacion,
etj.
Pajisjet kryesore Qendrat e përpunimit cnc me shpejtësi të lartë 3/4/5
Përparësitë MOQ 3 copë
Certifikimi ROHS, ISO9001: 2015
pajisjet e inspektimit 2
Dërgesa

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni